Обслуговування та догляд за ділянками в Києві

Присадибна ділянка - маленький світ, місце для відпочинку власників та гостей будинку. І так хочеться, щоб він виглядав повноцінно, красиво і затишно. Фото дачних ділянок, оформлених в різних стилях ландшафтного дизайну можна легко знайти в мережі інтернет. Але, на жаль, дуже часто у багатьох не вистачає часу і знань для виконання повноцінного озеленення і догляду за усіма елементами саду. А  це - головні умови його довговічності і краси. У такому випадку, краще всього довірити догляд за своєю ділянкою фахівцям.

Розуміючи важливість правильного догляду за садовою, ландшафтною ділянкою біля будинків, офісних центрів або автосалонів Перша квіткова компанія пропонує своїм клієнтам послуги з догляду за чагарниками, деревами і іншими рослинами. Ви можете замовити у наших фахівців як одноразові роботи, так і цілі комплекси послуг «під ключ» на постійній основі.

На сторінках нашого сайти ви можете вибрати і замовити:

Перша квіткова компанія пропонує послуги по догляду за рослинами відкритого грунта, які спрямовані на створення максимально комфортного простору на території замовника. Ми передбачимо всі нюанси і дрібниці, зробимо так, щоб ваш ділянка стала джерелом радості і предметом гордості.

Яка ціна на послуги, які ми надаємо? Кожен догляд за рослинами прораховується індивідуально, ми зможемо вам запропонувати прийнятні ціни, зручну форму оплати (включаючи оплату за безготівковим розрахунком з ПДВ).

Ласкаво просимо на сторінки нашого сайту!