Створення, обслуговування системи поливу в Києві

Консервація / розконсервування системи автополиву
Системи автоматичного поливу без допомоги рук людини виконують весь технічний процес...
Створення системи поливу
Організація і створення автоматичного поливу на вашій ділянці - це один з основних і необхідних моментів догляду за садом...

Автополив або автоматизована система поливу - це зручний і функціональний варіант зрошення будь-якої ділянки. Створення системи поливу на території дасть можливість здійснювати зрошення вчасно і економити при цьому сили і час його власників. Ви ніколи не зможете домогтися такого ефекту, використовуючи ручний полив. Система налаштовується максимально функціонально, всі необхідні дані про кількість води і зони поливу заносяться в спеціальний комп'ютер. Створення деяких систем поливу на дачі забезпечує можливість врахування особливостей рослин, які вимагають поливу на ділянці.

Ваш сад і газони біля будинку або офісу зможуть радувати вас зеленню і цвітінням тільки при забезпеченні регулярного та рівномірного зрошення. Система автоматичного поливу являє собою сучасний і максимально функціональний засіб вирішення будь-якої проблеми, пов'язаної з поливом. Правильно спроектований автоматичний полив газону, клумб і саду полегшить догляд за ними, а також допоможе заощадити воду, час і електрику. Деякі моделі систем поливу городу і газонів оснащені спеціальними датчиками, які реагують на погодні зміни. Система автоматичного поливу газону включається для поливу при сухій погоді і відключається при настанні достатньої вологості.

Варто відзначити, що професійний монтаж системи автополиву зовсім не псує зовнішній вигляд ландшафтного дизайну будь-якої ділянки. Це можливо, завдяки тому, що всі комунікації систем поливу газонів і саду прокладаються під землею, а дощовики можна побачити над грунтом тільки під час здійснення процесу поливу. Для досягнення максимального ефекту в кожному куточку вашого саду можуть бути встановлені пристрої різного типу, які будуть забезпечувати максимальний ефект відповідно до різновидів рослин. Наявність вбудованих водяних розеток дає можливість використовувати в процесі роботи шланги для ручного поливу, а також при необхідності наповнювати розташовані на ділянці водойми.

Сьогодні використання автоматичних систем зрошення не обмежується їх використанням на дачних і присадибних ділянках. Вони користуються великою популярністю і в громадських зелених зонах, рятують жителів мегаполісів від екстремальних літніх температур. Можлива установка систем поливу і на об'єктах спортивного і громадського призначення, таких як спортивні поля або тенісні корти, кінні манежі, парки, сквери.

Проектування, виготовлення і монтаж систем автополиву являє собою досить складну і трудомістку роботу, виконання якої найкраще довіряти професіоналам своєї справи. Фахівці Першої квіткової компанії можуть встановити найрізноманітніші системи автополиву в Києві, починаючи від складних і закінчуючи звичайними системами, в роботі яких використовуються тільки найнеобхідніші вузли.