Догляд за газоном (стрижка, аерація, внесення добрив)

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Зелений, здоровий газон - запорука створення сприятливого мікроклімату на всій ділянці, він радує око і дає можливість по-справжньому насолодитися природою, свіжістю і яскравими фарбами. Однак, будь-які газони, незалежно від того, якого сорту травою вони засіяні, потребують систематичного догляду.

Аерація газону - це рівномірне проколювання грунту по всій площі газонної трави. Одночасно проводиться видалення трав'янистої повсті. Час для цієї процедури вибирається відповідно до сорту трави, яка росте на ділянці. Для ділянок, за якими регулярно і професійно доглядають можна проводити аерацію один раз на рік.

Мульчування газону - обов'язковий етап догляду за газоном. В результаті проведення цієї процедури зберігаються всі поживні речовини в грунті, сам грунт вирівнюється, а зайва волога випаровується. Для виконання мульчування газон прочищається граблями і засипається сумішшю піску з торфом і садовою землею. Після засипки газон промітають мітлою або віяловими граблями.

Скарифікація газону (розпушування газону) - роботи по рівномірному розрізанню грунту. Ведуться за допомогою спеціального обладнання, оснащеного ножами, які занурюючись в землю, надрізають корені рослин і в той же час видаляють всі залежані частини і мох. Це досить ефективний вплив, який рівномірно збільшує щільність газонної трави. 

Стрижка газону - елемент систематичного догляду, який покращує газонний травостій. Регулярне і професійне виконання таких робіт може забезпечити не тільки красу рослин, але і всієї ділянки.

Догляд за газоном восени є обов'язковим етапом його благоустрою. Саме завершальні осінні заходи будуть запорукою того, що наступного літа ви будете насолоджуватися красою ділянки, і не будете витрачати багато часу та грошей на його відновлення.

Фахівці Першої квіткової компанії можуть виконати будь-які роботи по догляду за газоном як одноразово, так і комплексно (догляд кожен місяць за договором, згідно графіку робіт). Ми допоможемо виконати всі роботи по мульчування, сскарифікації, аерації, виконати покіс трави в Києві. Ми забезпечимо професійний догляд з використанням необхідного обладнання, добрив і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного.