Створення газону, посів і укладання газону

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Мало яке покриття може зрівнятися за привабливістю і ефектом з рівною зеленою галявиною перед будинком. Найбільш простий варіант красивого озеленення та оформлення прибудинкової території  - посів газону. Газон смарагдово-зеленого кольору підкреслить красу будь-якого архітектурної споруди, додасть будинку елегантний вигляд і дасть можливість гостям та господарям будинку в повній мірі насолодитися природою.

Види газону

Газони можна умовно поділити на рулонні і посівні. Посадка газону можлива протягом усього літа, до приходу осені. Посів газонної трави здійснюється за допомогою спеціального пристрою - сівалки. Роботи з посіву ведуться поперек ділянки. Після цього насіння присипаються захисним шаром і рясно поливаються через певні проміжки часу. Протягом усього періоду такий газон необхідно підгодовувати, поливати і регулярно підстригати.

Якщо питання як виростити газон здається для вас досить складним, ви завжди можете зупинити свій вибір на рулонному газоні. Рулонний газон передбачає виконання усього необхідного комплексу робіт, включаючи підготовку ділянки, зрізання ґрунту, вирівнювання грунту, укладання і вирівнювання газону.

Незважаючи на простоту, ця робота вимагає високої кваліфікації фахівців і правильного виконання кожного етапу робіт. Тільки за умови якісного та професійного виконання усіх робіт рулонний або посівний газон стане запорукою оригінального мікроклімату, краси і ефектності ділянки.

Посадка газонної трави сьогодні можлива практично на будь-якій ділянці і під силу кожному. За ним не потрібно далеко їздити і витрачати сили на вибір виду газонної трави. Фахівці Першої квіткової компанії знають як посіяти газон і  як зробити газон біля будинку його гідністю і прикрасою. Звертайтеся до послуг компанії, і ви станете власником красивої прибудинкової території.