Діагностика та лікування дерев і чагарників

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Безперечними прикрасами будь-якої заміської ділянки -дерева і чагарники. Вони надають саду особливий мікроклімат, дарують відчуття комфорту і свіжості. Нам завжди хочеться мати доглянутий і здоровий сад, але далеко не кожен власник ділянки може приділяти достатньо уваги роботам в саду. Картинка будинку, оточеного густим листям і квітучим садом, дуже часто виникає у городян при думці про затишний заміський будинок. Щоб мати за своїм вікном збалансований і повноцінний ландшафт необхідно витратити чимало часу і сил на догляд за виноградом, догляд за трояндами і догляд за іншими рослинами, які висаджені на вашій ділянці.

Клімат на планеті, як відомо, змінюється щороку. Антропогенне навантаження на рослини весь час зростає і, на жаль, не всі з них в змозі адаптуватися до нових умов, слабшають, хворіють і стають більш схильні до нападу шкідників. Особливе навантаження від змін навколишнього середовища відчувають на собі дерева. Тому, облаштовуючи свій будинок, найкраще докласти максимум зусиль для того, щоб зберегти первинний вигляд дорослого саду або зелених насаджень. За відповідну турботу та догляд дерева і чагарники завжди віддячать своїх власників соковитим листям, тінню і прохолодою в спекотні дні, смачними плодами під час збору урожаю. Збереження екосистеми є далеко не єдиним способом підтримання здоров'я вашого саду. Відповідний догляд за хвойними рослинами та іншими деревами та чагарниками, своєчасна діагностика і лікування стануть запорукою здорового і красивого саду на ділянці.

Щоб уникнути хвороб винограду, хвороб хвойних рослин, хвороб квітів найкраще ще під час здійснювання їх посадки, врахувати всі фізіологічні та екологічні потреби кожного виду дерев і чагарників, методи їх висаджування. Крім того, в процесі розвитку і зростання необхідно проводити регулярний огляд рослин, а також різні профілактичні заходи. Якщо трапилося так, що ви не змогли уникнути помилок при створенні саду і всі роботи проводилися без участі фахівців, можливе зниження імунітету рослин і виникнення різних хвороб, а також комах шкідників.

Щоб виконувати правильне лікування дерев необхідно мати спеціальні знання, досвід, навички, препарати та спеціальні інструменти. Забезпечити деревам і чагарникам відповідну діагностику, лікування і подальшу профілактику можуть фітопатологи. Ці фахівці володіють спеціальними знаннями щодо визначення патологій рослин і мають всі необхідні ресурси для їх лікування.

Досить часто хвороби і проблеми дерев і чагарників на ділянці можуть виникати через пошкодження кори. Інфекції і спори грибів проникають в організм через відкриті спори, рослина починає хворіти без своєчасного і відповідного втручання може загинути. Догляд і лікування таких дерев, перш за все, полягає в обробці спеціальними препаратами, а також нанесенні на стовбур спеціальних лікувальних замазок. Крім того, можливо будуть необхідні щеплення дерев або проведення робіт по кронуванню та обрізанню дерев.

Хвороби дерев і чагарників, хвороби троянд, що ростуть на ділянці, можуть бути паразитарного і непаразитарного характеру. Вони можуть бути викликані бактеріями, вірусами і грибками, а також несприятливими умовами середовища, які пов'язані з неповноцінним харчуванням або водопостачанням. Причиною хвороб дерев і чагарників на ділянці може бути вплив кліматичних факторів, різних хімічних препаратів, а також пошкодження механічного типу. Наші фахівці мають можливість застосувати повний комплекс агротехнічних, механічних, хімічних і біологічних заходів для боротьби зі шкідниками і для лікування хвороб. Ще однією причиною хворобливого стану дерев можна назвати ущільнення грунту на тих ділянках, де недавно проводилися будівельні роботи. Зміни в грунті, його пересушування і застой води порушує процес харчування і дихання коренів.

Фахівці Першої квіткової компанії зможуть провести на ділянці процедуру щадного розпушування прикореневого грунту. Таким чином, дерева отримають більш повноцінний доступ кисню і оживуть в найкоротші терміни. Співробітники нашої компанії використовують тільки сучасні технології та прилади для діагностики і лікування дерев і чагарників в саду. Таке оснащення дає можливість швидко і безпечно проводити навіть найскладніші процедури.

Як здійснюється діагностика і лікування рослин на об'єкті?

  1. Виїзд фахівця на об'єкт
  2. Діагностика захворювань
  3. Надання швидкої допомоги
  4. Консультація з лікування
  5. Надання схем лікування
  6. Консультація по догляду за рослинами
  7. Письмові рекомендації щодо лікування
  8. Коригування догляду
  9. Подальша допомога і підтримка при зверненні
  10. Надання базових препаратів

Яка ціна на послуги, які ми надаємо? Вартість робіт по діагностиці та лікуванню рослин ви можете подивитися в прайс-листі. Ми зможемо вам запропонувати прийнятні ціни, зручну форму оплати (включаючи оплату за безготівковим розрахунком з ПДВ).