Створення та догляд за газоном в Києві

Догляд за газоном (стрижка, аерація, внесення добрив)
Зелений, здоровий газон - запорука створення сприятливого мікроклімату на всій ділянці...
Створення газону
Мало яке покриття може зрівнятися за привабливістю і ефектом з рівною зеленою галявиною перед будинком...

Газон являє собою спеціально створене трав'яне покриття, яке є самостійним елементом ландшафтної архітектури, а також прекрасною основою для створення ландшафтного дизайну, посадки різних рослин, кущів і дерев, розбивки клумб. Газон на дачі запобігає виникненню ерозії грунту, зменшує утворення пилу, поглинає шум і очищає повітря. Посів газону допоможе створити в саду атмосферу затишку, а також сформує відчуття великого простору. Посадка газонної трави відразу ж додасть ділянці зовсім інший вигляд і дасть її власникам можливість помилуватися заспокійливим зовнішнім виглядом, вдихнути свіжий запах трави і навіть приємно пройтися по ній босоніж.

Але все це можливо тільки за умови правильного посіву газонної трави і належного системного догляду за газоном. Повноцінний догляд за газоном включає в себе виконання таких дій, як полив, стрижка трави, обробка країв, робота з поверхнею, аерація, боротьба з бур'янами, шкідниками і мохом. Крім того, таке покриття часто потребує ремонту, підгодівлі, мульчирування і інших дій по догляду. І тому, якщо ви хочете посадити газон і мати в своєму розпорядженні доглянуту галявину, ви повинні бути готові до виконання повного комплексу перерахованих робіт.

Якщо ви не знаєте, як посіяти газон і як зробити газон гордістю і головним декоративним елементом всієї ділянки або саду, зверніться до послуг нашої компанії. Наші фахівці готові надати повний спектр послуг зі створення та догляду за газонами в будь-який час року. Крім того, можливі варіанти надання як окремих послуг, так і абонентського обслуговування. 

Серед послуг нашої компанії можна виділити:

  • Підготовку грунту і вирівнювання ділянки;
  • Посів газонної трави і укладку рулонних газонів;
  • Аерацію газону і скарифікацію газону;
  • Стрижку газону;
  • Роботи з добривами;
  • Роботи по прополюванню газонів і внесенню гербіцидів;
  • Лікування газонів;
  • Мульчування газону;
  • Підсів трави і полив газонів.

Варто відзначити, що відразу ж після укладання рулонний газон потребує щоденного поливу протягом тижня. Подальший полив газонної трави буде залежати від погодних умов і обсягу опадів. Якщо ви хочете стати власником доглянутої і красивої галявини, то правильна і грамотна стрижка газону є обов'язковою умовою. Варто зазначити, що стрижка являє собою великий стрес для газону і тому косити на ньому траву найкраще з дотриманням всіх вимог і правил. Обов'язково необхідно підгодовувати газон добривами. З метою поліпшення естетичних характеристик газону його можна удобрювати протягом усього сезону.

Посів газонної трави можна проводити навесні. Для того, щоб зробити траву на галявині красивою, здоровою і зеленою, їй необхідно забезпечити як мінімум три сезонні підживлення - весняний, літній і осінній. Догляд за газоном восени мало чим відрізняється від весняного догляду, але в цей час завданням власників стає ще і підготовка газону до зими. Чим холодніша погода, тим більше повинне бути зростання газонної трави. Фахівці нашої компанії завжди готові прийти на допомогу і забезпечити вашому газону правильний догляд протягом всього року.

Якщо ви не знаєте, як посадити газон і не знаєте, як забезпечити йому повноцінний і якісний догляд, сміливо звертайтеся до послуг нашої компанії. Наші фахівці надають послуги з догляду за газонами і можуть виконувати як окремі послуги, так і комплексне обслуговування об'єктів, в тому числі і абонентське обслуговування протягом всього року. Професіонали нашої компанії завжди готові допомогти з вибором газонної трави, посівом газону і доглядом за ним після укладання.