Висадка і пересадка рослин на ділянках

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Основою будь-якого саду є красиві і здорові дерева, чагарники і рослини. Вони формують загальний вигляд парку або саду, роблять його привабливим протягом усього року. Дуже важливим етапом озеленення будь-якої ділянки можна назвати процес посадки і пересадки рослин. Саме від правильної посадки або пересадки безпосередньо залежить їх подальший розвиток і зростання.

У продаж рослини надходять з двома типами кореневої системи - відкритою і закритою. Рослини з відкритою кореневою системою вирощуються в умовах відкритого грунту і продаються вже після викопування. А рослини із закритою кореневою системою, як правило, надходять у продаж в горщиках. Варто відзначити, що особливо важливо враховувати терміни висаджування рослини з відкритою кореневою системою. Це пов'язано з тим, що для цієї групи рослин дотримання термінів дуже важливо, так як в процесі викопування коріння піддаються впливу механічного типу, вони травмуються, а їх приживлюваність стає на порядок гірше. Посадку рослин з відкритою кореневою системою краще всього здійснювати навесні і восени. Посадку листяних рослин - з моменту відтавання грунту і до розпускання листя на саджанцях. Закінчувати осінню посадку найкраще за два тижні до початку заморозків. Рослини із закритою кореневою системою висаджуються протягом усього вегетаційного сезону, але при обов'язковому дотриманні усіх агротехнічних норм.

Посадка рослин є дуже важливим процесом, в ході виконання якого потрібно дотримуватись усіх особливостей і термінів. Завжди варто пам'ятати про те, що правильне виконання усіх посадочних робіт починається з якісного матеріалу. Посадка хвойних рослин, посадка крупномірів, посадка троянд і чагарників повинна виконуватися максимально дбайливо і правильно. Тільки при дотриманні усіх умов вони зможуть прижитися і продовжити зростання. Основною метою правильного виконання робіт по посадці або пересадці дерев і чагарників - зведення до мінімуму стресу, а також повернення рослині повноцінного стану в найкоротші терміни. Як тільки рослини потрапили на ділянку, необхідно приступати до їх посадки. Якщо ви не змогли відразу ж вибрати місце для посадки, рослини найкраще поставити в тінь і забезпечити їм відповідний і достатній полив.

Пересадка троянд, пересадка винограду, пересадка ірисів і інших рослин здійснюється в почвогрунт, в якому досить органічних і мінеральних речовин. Варто зазначити, що найкраще для пересадки використовувати спеціальний грунт, призначений для кожного певного виду рослин. Безпосередньо перед пересадкою необхідно дуже уважно оглянути рослину. Якщо вона хворіє, має рани або інфікована шкідниками або грибками, в першу чергу необхідно провести повноцінну діагностику, лікування і тільки потім займатися її пересадкою. Місце для пересадки ялин, пересадки ялівцю, пересадки сосен або пересадки туї має вибиратися заздалегідь. Посадкова яма готується відповідно до розмірів кореневої системи рослин, це необхідно для того, щоб кореневі відростки в ній могли розташовуватися вільно. Безпосередньо перед посадкою яма добре вдобрюється і поливається.

Найкращим часом для пересадки лілій, пересадки троянд, пересадки піонів, пересадки тюльпанів та інших рослин можна назвати весну або осінь. Сам процес найкраще здійснювати в похмурий і прохолодний день. Попередньо переконавшись в тому, що рослина здорова, її добре поливають і викопують так, щоб не пошкодити кореневу систему і основу. Викопуючи рослину, на її корінні залишають велику грудку землі. Далі земляний ком з рослиною поміщають в заздалегідь підготовлену яму, а коріння намагаються максимально розправити по всьому периметру ями. Грунт, який буде розташовуватися навколо кореневої системи необхідно попередньо мульчувати. Таким чином, можна уникнути утримання води і розмноження бур'янів. Якщо потрібно, рослину можна тимчасово прив'язати до опори, а після завершення всіх робіт добре полити.

Варто відзначити, що гармонійний зовнішній вигляд ділянки, рокаріїв, альпінаріїв, клумб залежить від правильності посадки і пересадки рослин. Найкраще постаратися і забезпечити на новому місці рослинам умови, які не дуже відрізняються від колишніх. При пересадці крупномірів дуже часто виникає необхідність у використанні спеціальної техніки та обладнання. За допомогою таких пристроїв спеціалисти нашої компанії можуть забезпечити пересадку  найбільших дерев і чагарників. Якщо ви не знаєте, як правильно садити троянди, дерева, кущі та пересаджувати різні рослини, довірте виконання цього завдання ландшафтним дизайнерам нашої компанії. Фахівці Першої квіткової компанії допоможуть грамотно здійснити посадку і пересадку рослин в м. Києві, а також нададуть повноцінні консультації та послуги з догляду