Абонентське (постійне) обслуговування садової ділянки

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Плодоносний сад - це результат величезної праці садівника. Пахучі квітники, охайні крони дерев і кущів, смарагдові газони є предметом уваги і захоплення, надають ділянці чарівність, роблять її красивою і комфортною. Догляд за садом вимагає великих вкладень праці і часу. Догляд за рослинами в саду, а також догляд за газоном необхідно виконувати цілий рік поспіль і часто без професійної допомоги тут не обійтися.

Які б рослини ви не висадили в своєму саду вони будуть мати потребу в постійному обслуговуванні та догляді. Сад можна порівняти з живим організмом, який розвивається, росте і змінюється з кожним роком. Щоб облагороджена територія з роками ставала тільки кращою і досконалішою, необхідно забезпечити постійне (комплексне) обслуговування дачної ділянки. Фахівці нашої компанії можуть виконати як одноразові роботи по догляду за садом, так і повний комплекс робіт по озелененню протягом всього року.

Сьогодні ми можемо вам запропонувати:

 •  Обрізання декоративних чагарників і дерев;
 •  Догляд за газонною ділянкою;
 •  Полив саду;
 •  Спил дерев і запобігання хворобам рослин;
 •  Зонування заміської ділянки;
 •  Роботи з удобрення та підживлення рослин;
 •  Видалення бур'янів і стрижку газонів;
 •  Підготовку усіх рослин до зими.

Як ми працюємо за програмою постійного (абонентського) обслуговування:

 • Виїзд фахівця на об'єкт (безкоштовна консультація та виїзд з м Київ)
 • Огляд об'єкта та рослин
 • Визначення програми обслуговування
 • Складання кошторису, підписання договору
 • Надання повного комплексу послуг абонентського обслуговування
 • Подальша допомога і підтримка при зверненні

Для того, щоб сад був красивим і доглянутим, догляд за ним повинен здійснюватися цілий рік. Як тільки на гілках набухнуть перші бруньки, починається період весняного догляду за садом. Догляд за фруктовим садом вимагає обов'язкової обрізки старих гілок, очищення від шкідників, побілки стовбурів та виконання цілого ряду робіт, спрямованих на збереження дерев і підготовку до весни. Крім того, догляд за садом навесні включає в себе внесення добрив та виконання заходів з хімічного захисту, які попередять появу хвороб і шкідників.

У багатьох великих садах, а також невеликих ділянках, основою ландшафтного дизайну є яскравий, соковитий і доглянутий газон. Красивий «зелений килим» - завжди результат кропіткої праці і витрат часу. Перша квіткова компанія готова запропонувати своїм клієнтам послуги з поливу, підживлення, аерації газону, внесення добрив, стрижці і чищення газонів. Наші професіонали знають  як зробити ваш газон здоровим і привабливим, готові виконати повний комплекс послуг по догляду.

Регулярна обрізка деяких видів рослин також є одним з обов'язкових елементів догляду за садом. Цей захід дозволяє не тільки контролювати зростання і розвиток дерев, але також дозволяє продовжити їм життя. Освоїти обрізку може кожен, але необхідно враховувати, що неправильне виконання таких дій може стати причиною хвороб і навіть передчасної загибелі дерева. Крім того, обрізка може здійснюватися і в косметичних цілях.

Фахівцями вже давно доведено, що найлегше попередити хвороби рослин, ніж боротися з ними згодом. Садівники Першої квіткової компанії зможуть грамотно підібрати всі необхідні для ваших рослин препарати і виконати всі дії з обробки максимально професійно і ефективно.

Якщо ви приймете рішення і довірите догляд за своїм садом нашим фахівцям, то можете бути впевнені, що всі нюанси і особливості догляду будуть враховані. Ми працюємо як з фізичними, так і юридичними особами. Пропонуємо нашим клієнтам постійне обслуговування як дачних ділянок, так і територій біля ресторанів, офісних або торгових центрів. Професіонали Першої квіткової компанії завжди готові забезпечити саду повноцінну турботу і догляд протягом усього року.

Яка ціна на послуги, які ми надаємо? Кожен догляд за рослинами відкритого грунту розраховується індивідуально, ми зможемо вам запропонувати прийнятні ціни, зручну форму оплати (включаючи оплату за безготівковим розрахунком з ПДВ). Звертайтеся!